Aktualności

Ostatnim wydarzeniem w ramach programu ekologicznego była wycieczka do Arboretum SSR w Rogowie, gdzie przedszkolaki wzięły udział w warsztatach o tematyce przyrodniczo-leśnej, a także zwiedziły Arboretum oraz Muzeum Lasu i Drewna. Dzieci mogły dostrzec piękno przyrody w naturalnych warunkach oraz dowiedziały się jak ważną rolę odgrywa dbałość o środowisko w celu utrzymania walorów przyrodniczych.

czytaj dalej »

5 czerwca odbyła się w Punkcie Przedszkolnym „Plastuś” w Parzęczewie MIĘDZYPRZEDSZKOLNA OLIMPIADA WIEDZY EKOLOGICZNEJ „EKOMISTRZ”. Zorganizowana została w ramach realizowanego programu Edukacji Ekologicznej pn: „Plastusiowe dzieci same segregują śmieci” w Punkcie Przedszkolnym „Plastuś” w Parzęczewie i Chociszewie, współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Uczestnikami były dzieci w wieku 5 – 6 […]

czytaj dalej »

Z powodu upałów prosimy o odebranie dzieci w środę, tj. 12.06.2019 roku do godz. 15:00. Informacja dotyczy dzieci z Punktu Przedszkolnego „Plastuś” w Parzęczewie i Chociszewie O kolejnych dniach będziemy informować na bieżąco.

czytaj dalej »