Nasze przedszkole to przede wszystkim osoby które je tworzą…
Kadra pedagogiczna placówki składa się z wykształconych, ciepłych i kochających pracę
z najmłodszymi osób, które każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby wszystkie dni spędzone w przedszkolu były dla dzieci wyjątkowe.

Motto które towarzyszy nam w codziennej pracy z dziećmi:LOGO PLASTUŚ

Dzisiejsze nieśmiałe dziecko, to, z którego wczoraj się śmialiśmy.
Dzisiejsze okrutne dziecko, to, które wczoraj biliśmy.
Dzisiejsze dziecko, które oszukuje, to, w które wczoraj nie wierzyliśmy.
Dzisiejsze zbuntowane dziecko, to, nad którym się wczoraj znęcaliśmy.
Dzisiejsze zakochane dziecko, to, które wczoraj pieściliśmy.
Dzisiejsze roztropne dziecko, to, któremu wczoraj dodawaliśmy otuchy.
Dzisiejsze serdeczne dziecko, to, któremu wczoraj okazywaliśmy miłość.
Dzisiejsze mądre dziecko, to, które wczoraj wychowaliśmy.
Dzisiejsze wyrozumiałe dziecko, to, któremu wczoraj przebaczyliśmy.
Dzisiejszy człowiek, który żyje miłością i pięknem, to dziecko, które wczoraj żyło radością.

Ronald Russell

Dyrektor Punktu Przedszkolnego „Plastuś” – Sylwia Szymańska-Galon

Wicedyrektor Punktu Przedszkolnego „Plastuś” – Beata Kacperek

Kadrę pedagogiczną placówki tworzą:

Milena Ciszek – nauczyciel, absolwentka Kolegium Nauczycielskiego,kierunek – Pedagogika Wieku Dziecięcego z Przyrodą, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność – Pedagogika Wieku Dziecięcego.

Izabella Staszak – nauczyciel,  absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek – Pedagogika Wieku Dziecięcego oraz Pedagogika Społeczna w zakresie pracy opiekuńczej i socjalno- wychowawczej .

Malwina Pietrzak – nauczyciel, absolwentka Kolegium Nauczycielskiego,kierunek – Pedagogika Wieku Dziecięcego z Przyrodą, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność – Pedagogika Wieku Dziecięcego.

Malwina Pabjańczyk – nauczyciel, absolwentka Kolegium Nauczycielskiego,kierunek – Pedagogika Wieku Dziecięcego z Przyrodą, absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, specjalność – Pedagogika Wieku Dziecięcego.

Małgorzata Kołodziejczyk– nauczyciel, absolwentka studiów na kierunku Zintegrowana Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna, posiada kwalifikacje do prowadzenia terapii pedagogicznej. W punktach przedszkolnych na terenie gminy Parzęczew pracuje od 2009 roku

Katarzyna Kubicka – nauczyciel

Grażyna Słota –nauczyciel, absolwentka Wydziału Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego, kierunek – Pedagogika Wieku Dziecięcego

Marta Małysa –nauczyciel absolwentka kierunku Pedagogika Specjalna – resocjalizacja z wychowaniem fizycznym, absolwentka studiów magisterskich o kierunku Pedagogika  w Zakresie Opieki i Terapii Pedagogicznej,  studia podyplomowe w zakresie Pedagogika Wieku Przedszkolnego i Wczesnoszkolnego.

Marta Skoczylas nauczyciel

Ewa Hołownia – nauczyciel

Sylwia Ciepłucha nauczyciel

Katarzyna Wójkowska nauczyciel