Opłaty za pobyt dziecka w Punkcie Przedszkolnym „Plastuś”

• Pobyt dziecka w punkcie w trakcie podstawy programowej tj. 8.00 – 13.00 jest bezpłatny.
  • Pobytu dziecka w punkcie powyżej 5 godzin dziennie (po podstawie programowej) jest płatny 1,00 zł za każdą godzinę.
  • Zajęcia dodatkowe prowadzone w punkcie po podstawie programowej są dla wszystkich dzieci bezpłatne.
  • Pomoc pedagogiczna i logopedyczna organizowana przez punkt dla wszystkich dzieci jest bezpłatna.

Niezbędnik przedszkolaka:

• Obuwie na zmianę
  • Plecak
  • Bidon na wodę
  • Ubranie na przebranie (koszulka, majteczki, skarpety lub rajstopy, spodnie lub getry)
  • Strój gimnastyczny (t-shirt, spodenki, skarpety)
  • Kalosze
  • Malowanka
  • Uśmiech i dobry humor!

Wszystkie rzeczy powinny być podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka.

Wyprawka dla dziecka w artykuły papieroplastyczne i akcesoria niezbędne do pracy w przedszkolu tj.: farby, kartony, kredki, plastelina, nożyczki, bibuła, temperówka, gumka, ołówek, mazaki, itp. kupowana jest przez przedszkole.